23.janvārī Talsos badmintona reitinga sacensības jauniešiem un junioriem

23.janvārī Talsos badmintona reitinga sacensības jauniešiem un junioriem

Pieteikties sacensībām var līdz 20.janvāra 24:00, rakstot e-pastu: KviesisEdgars@inbox.lv vai zvanot 26460025.

Šoreiz par sacensībām Talsos ir pastiprināta interese, jo U17 un U19 vecuma jauniešiem tā ir iespēja izcīnīt reitinga punktus, lai kvalificētos un iegūtu augstākas starta pozīcijas uz Latvijas čempionātu, kas 6.-7.februārī notiks Valkā.

Dalību jau apstiprinājuši jaunieši no Talsiem, Rīgas, Jelgavas, Cēsīm. Paredzams, ka turnīra piedalīsies vairāk nekā 50 dalībnieki.

Ņemot vērā pieaugošo jauniešu interesi, šoreiz sacensības notiks nevis ierastajā Talsu skolas zālē Mīlenbaha iela 32, bet gan Stendē, skolas sporta zālē Brīvības ielā 15.

Gadījumā, ja uz turnīru pieteiksies tik daudz dalībnieku, ka vienā dienā 4 laukumos nebūs iespējams izspēlēt visas spēlēs, tad U11 un U13 jauniešu spēlēs tomēr notiks iepriekš ierastajā vietā Talsos, Mīlenbaha iela 32. Šajā zālē, diemžēl, nav iespējams organizēt spēles vecākiem jauniešiem, jo spēlētāju drošību apdraud gan zālēs sānos esošā zviedru siena, gan arī basketbola groza vairogs, kas pārkarājas badmintona laukuma stūrī. Bet U11 un U13 jauniešiem tas būtiski vēl netraucētu spēlēt.

Sacensības organizē un vada Talsu novada sporta skola. Atgādinām, ka 2015.gada rudenī jau notika “Talsu kausa” posmi 3.oktobrī un 14.novembrī. Vēl ieplānoti posmi 12.martā un 28.maijā.

“Talsu kauss’’  sacensību godalgoto un pārējo vietu ieguvēji tiek noskaidroti, vērtējot 4 labākos posmus. Sacensību katrā posmā 1.-3. vietu ieguvēji visās nominācijās tiks apbalvoti diplomiem. Kopvērtējumā pirmo trīs vietu ieguvēji visās vienspēļu nominācijās tiks apbalvoti ar diplomiem un kausiem.

Par piedalīšanos sacensībās katrā posmā dalībniekam ir jāiemaksā dalības maksa – 2.00 EUR.

Comments are closed.