Baložu badmintona komandai sarežģīta izloze Latvijas klubu komandu čempionāta finālturnīrā

Baložu badmintona komandai sarežģīta izloze Latvijas klubu komandu čempionāta finālturnīrā

Baložu badmintona komanda pēc vieglas kvalifikācijas kārtas pārvarēšanas, abas reizes pārspējot Salaspils badmintona kluba komandu ar rezultātu 5:0 ir saņēmusi ļoti nopietnus pretiniekus jau finālturnīra pirmajā kārtā.

Baložu komandai, kas startē ar salīdzinoši mazu sastāvu (komandā jābūt vismaz 4, bet ne vairāk par 10), pirmo eksāmenu sagādās spēcīgā Cēsu SK “Saulrīti” komanda, kura arī ir pieteikta tikai ar sešu, bet spēcīgu spēlētāju sastāvu. Cēsu līderi ir Latvijas ranga 6. rakete Ivo Keišs un sieviešu Top10 spēlētāja Grieta Jermacāne.

Tam pretī Baložu komanda liek savus pieredzējušos spēlētājus Viesturu Bajāru un Jāni Malnaču (Latvijas reitingā attiecīgi 9. un 15. vieta) un Latvijas jaunatnes olimpiādes finālisti Olgu Mihailovu. Viņiem palīdzēs arī komandas biedri Līga Zankoviča, Jevgēņija Šļonska un Arturs Zaicevs.

Redzot šādus komandu sastāvus, ir ļoti grūti noprognozēt mača iznākumu, jo komandām ir iespēja arī taktiski pārsteigt pretiniekus ar nestandarta spēlētāju pāriem dubultspēlēs un tādējādi izraut izšķirošo uzvaru. Katrā ziņā spēles šajā pārī būs ļoti sīvas

Ja Baložu komanda uzvarēs Cēsu komandu, ceturtdaļfinālā to jau gaida vieni no fināla pretendentiem Rīgas skolēnu pils komanda, kuras sastāvā ir abi pašreizējie Latvijas čempioni Niks Podosinoviks un Kristīne Šefere.

Badmintona komandu čempionātā katrā mačā komandas izspēlē piecas savstarpējās spēles – vīriešu un sieviešu vienspēli, vīriešu un sieviešu dubultspēli, kā arī jaukto dubultspēli. Svarīgi ir tas, ka katrs spēlētājs drīkst piedalīties ne vairāk kā divās spēlēs vienā kārtā, savukārt komanda, kas uzvar vismaz trīs no piecām spēlēm, uzvar savstarpējo maču.

Comments are closed.