ENRI dubultspēļu līgā negaidīti saspringts pirmais vakars

ENRI dubultspēļu līgā negaidīti saspringts pirmais vakars

ENRI pavasara dubultspēļu līgas pirmais spēļu vakars noritēja spraigās un interesantās cīņās. Vienpadsmit kluba regulārie spēlētāji pulcējās trešdienas vakarā ENRI kortos, lai cīnītos par reitinga punktiem un baudāmām vakara balvām no MoselWeins.

Kristians Rudzītis jau pirms vakara sākuma precīzi nosauca posma saukli “In vino veritas”. Iespējams, ka tieši tas bija izšķirošais 1%, kas viņam palīdzēja arī kļūt par vakara labāko spēlētāju ļoti līdzīgā A grupas konkurencē, pēc punktiem sasniedzot vienādu rezultātu ar savu ilgu dubultspēļu partneri Matīsu Paeglīti, tomēr Kristiana viena uzvara vairāk nodrošināja viņam pirmo vietu vakara ieskaitē. Kopvērtējumā gan pirmo vietu ar nieka 2 punktu pārsvaru saglabā Matīss Paeglītis.

B grupas cīņās nopietnu pieteikumu uz A grupu izteica Māris Olbačevskis uzvarot 5 no 8 spēlēm un tikai vienā piedzīvojot nopietnu zaudējumu (11:21). Toties B grupas lielā intriga izvērtās starp Kasparu Bleikšu un Andreju Daško, kuri arī finišēja ne tikai ar vienādu iegūto punktu, bet arī uzvarēto spēļu skaitu, tāpēc otrās vietas ieguvēju nācās noteikt pēc zaudēto spēļu statistikas.

 

Apskatīt 1. posma rezultātus un kopvērtējumu

 

no images were found

Comments are closed.