Badmintona lieldraugs festivālā Sarauj`19 – Balticovo

Badmintona lieldraugs festivālā Sarauj`19 – Balticovo

Sestdien ģimenes sporta spēļu festivālā Sarauj`19 tiks rīkotas badmintona aktivitātes apmeklētājiem sadarbībā ar Balticovo jauno produktu līniju “Eva”. Visas dienas garumā būs iespēja izmēģināt spēkus badmintona kortos, kā arī sacensties par balvām “Eva servju precizitātes konkursā” un “Balticovo pavāru stafetē”.

Badmintona stenda ideja šajā reizē ir parādīt tieši badmintona sacensību gaisotni, jo mūsu sports vēljoprojām bieži tiek asociēts ar vieglu pagalma vai pludmales izklaidi. Tāpēc sadarbība ar Balticovo festivāla laikā būs lielisks papildinājums mūsu mērķim iepazīstināt plašāku publiku ar badmintona sporta pusi. Mums tā ir pirmā dalība Sarauj`19 festivālā un Balticovo tā ir pirmā sadarbība ar Latvijas badmintona federāciju, stāsta stenda organizators K. Pilveris.

Kā norāda LBF ģenerālsekretārs K. Rozenvalds, tas ir ļoti patīkami, ka izdodas piesaistīt arvien jaunus atbalstītājus badmintonam, un vienlaikus tas arī norāda, ka pēdējos gados ieguldītais darbs badmintona attīstībā un popularizēšanā ir pamanīts un novērtēts.

Kā jau ziņots iepriekš, Latvijas badmintona federācija pirmo reizi piedalīsies festivālā Sarauj! kas norisināsies sestdien, 16. novembrī Skonto hallē visas dienas garumā. Gimenes sporta spēļu festivālu “Sarauj!” jau sesto gadu organizē Latvijas galda hokeja federācija.

Comments are closed.