Kur spēlēt badmintonu

Kur spēlēt badmintonu

Korti Krasta sporta centrā

Rīgā, Krasta sporta centrā tagad ir iekārtoti arī divi pastāvīgai izmantošanai pieejami badmintona korti, tādējādi papildinot 2019.gadā atklātā sporta centra piedāvājumu, kurā ir arī cietā seguma tenisa korti, iesildīšanās zona ar 80m skrejceļu, trenažieru zāle, galda teniss, “Yonex” inventāra veikals un kafejnīca. Pēc Ārkārtas situācijas ierobežojumu atcelšanas atsākšot darboties arī sauna un turku pirts.

Ārkārtas situācijas ierobežojumu dēļ šobrīd badmintona laukumā var spēlēt tikai vienspēles.

Maijā ir noteikta fiksēta iepazīšanās cena 8 eiro par stundu, neatkarīgi no tā, vai tā ir darba diena vai brīvdiena, rīts vai vakars.

Krasta centra darba laiki

  • Darbdienās 10:00-20:00
  • Svētdienas 10:00-18:00

Adrese: Krasta iela 68b, Rīga

Individuālās nodarbības Krasta sporta centrā


Individuālās nodarbības neapšaubāmi ir visefektīvākais treniņu veids spēles tehnikas un taktikas izkopšanai. Treneris strādājot ar vienu (iespējams arī diviem) spēlētājiem var veltīt simtprocentīgu uzmanību un izveidot visefektīvāko treniņu procesu katra spēlētāja individuālo mērķu sasniegšanai. Tipiski individuālā nodarbība norit vienu stundu iesācēju un amatieru līmenī un pusotru stundu augstāka līmeņa un pāru treniņiem.

Treniņu laiki tiek saskaņoti ar katru klientu individuāli, vadoties no kortu pieejamības.

Kamēr ir spēkā ar COVID-19 saistītie ierobežojumi, spēlēšana un treniņi Čiekurkalnā nenotiek!

Treniņnodarības jauniešiem Čiekurkalnā

Nodarbības notiek NBS sporta kompleksa Tenisa zālē. Telpās ir izveidota elektronisko caurlaižu sistēma, tāpēc nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās. Patstāvīgajiem kluba biedriem tiek formētas patstāvīgās caurlaides iekļūšanai ēkā. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās pa tālruni: 27 780 760

  • Trešdienas 18:00-19:30
  • Piektdienas 16:30-18:00

Adrese: Krustabaznīcas iela 9, Rīga

Badmintons pieaugušajiem Čiekurkalnā

Pašlaik esam vienīgais klubs, kurš piedāvā treniņnodarbības badmintona pamatu apguvei pieaugušajiem. Treniņprogramma ir secīgi orientēta uz spēles tehnikas elementu apguvi, fiziskās kondīcijas nostiprināšanu un dažādu badmintona spēles taktisko gudrību iespēlēšanu.

  • Otrdienas 19:30-21:00
  • Trešdienas 19:30-21:00 (kluba biedru vakars)
  • Piektdienas 18:00-21:00 (treniņnodarbības iesācējiem)
  • Sestdienas 9:00-10:30

Adrese: Krustabaznīcas iela 9, Rīga