Sākusies pieteikšanās uz Latvijas čempionātu jauniešiem U11-U17

Sākusies pieteikšanās uz Latvijas čempionātu jauniešiem U11-U17

Latvijas čempionāts badmintonā jauniešiem šogad notiks Valmierā, divu dienu garumā, no 29. līdz 30.aprīlim. Valmierā tiks noskaidroti Latvijas čempioni zēnu vienspēlēs un dubultspēlēs, meiteņu vienspēlēs un dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs četrās vecuma grupās: U11, U13, U15, U17.

Skatīt Latvijas čempionāta jauniešiem 2017.gada nolikumu

Latvijas badmintona federācijas valde 2015.gada 12.decembrī pieņēma lēmumu turpmāk Latvijas čempionātu jauniešiem organizēt kā divu dienu pasākumu, tādējādi mazinot vienam spēlētājam spēļu skaitu vienā dienā. Iepriekš Latvijas čempionāts jauniešiem konkrētajām vecuma grupām notika vienā dienā, tāpēc jauniešiem nācās dienas laikā izspēlēt līdz pat 12 spēles, tai skaitā vienspēles, dubultspēles un jauktās dubultspēles.

Tāpat Latvijas badmintona federācijas valde nolēma, ka Latvijas čempionāts jauniešiem notiek aprīļa beigās, mācību sezonas beigās, lai gada svarīgākās sacensības būtu kā treniņprocesa rezumējums, sacensības, kurām jaunieši gatavojas visu mācību gadu.

2016.gadā Latvijas čempionāts jauniešiem notika Valkā, 23.-24.aprīlī. Piedalījās 100 jaunieši no Liepājas, Talsiem, Jelgavas, Salaspils, Siguldas, Cēsim, Valmieras, Valkas un Rīgas. Pirmās turnīra dienas noslēguma notika arī prāta domnīca ar erudīcijas konkursu, radošās darbnīcām un literāriem domu graudiem. Dalībnieki nakšņoja Valkas ģimnāzijas kopmītnēs, kā arī klasēs uz līdzpaņemtajiem matračiem. Arī Valmierā plānots tāpat.

Šogad prognozējama vēl lielāka jauniešu atsaucība, jo badmintonu sākuši spēlēt jaunieši arī Preiļos, Viļānos, Riebiņos, Aglonā, Līvānos, Salā, Gulbenē, Tirzā, Olainē, Sabilē, Tetelē, Valdemārpilī, Uzvarā un vēl 70 vietās, kur Latvijas badmintona federācija ir piešķīrusi Pasaules badmintona federācijas skolu programmas “Shuttle time” badmintona inventāru.

Pieteikties uz Latvijas čempionātu var līdz 2017.gada 25.arīlim plkst. 24:00. Pietiekumi tiek pieņemti tikai rakstiskā veidā uz e-pasta adresi: pieteikumi@badminton.lv. Pieteikumā jānorāda spēlētāja vārdu un uzvārdu, dzimšanas gadu, pārstāvošo organizāciju, vecumu. Dalības maksa 5 eiro.

Comments are closed.