Siguldas badmintoniste J.Romanova no junioriem atvadās kā absolūtā Latvijas junioru čempione

Siguldas badmintoniste J.Romanova no junioriem atvadās kā absolūtā Latvijas junioru čempione


Nikam Podosinovikam nedaudz pietrūka, lai arī kļūtu par absolūto čempionu – uzvara vienspēles, arī vīriešu dubultspēlēs kopā ar Kristapu Kalniņu, taču sudrabs jauktajās dubultspēlēs pārī kopā ar Paulu Koškinu.

Visas trīs iespējamās reizes uz pjedestāla kāpa arī siguldieši Kristaps Kalniņš un Liāna Lencēviča. Kristaps Kalniņš izcīnīja divas bronzas medaļas – vīriešu vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs kopā ar Liānu Lencēviču, un zeltu vīriešu dubultspēlēs kopā ar Niku Podosinoviku. Liāna Lencēviča izcīnīja zeltu kopā ar Jekaterinu Romanovu, sudrabu sieviešu vienspēlēs, un bronzu jauktajās dubultspēlēs ar Kristapu Kalniņu.

Mūsu kluba spēlētājas Diāna Stognija un Olga Mihailova zaudēja savos vienspēļu pusfinālos attiecīgi Jekaterinai Romanovai un Liānai Lencevičai, bet spēlē par trešo vietu uzkrātā pieredze pie medaļas ļāva tikt Olgai. Dubultspēlē Diāna ar Olgu aizkļuva līdz pat finālam, burtiskā nozīmē izcīnot ceļazīmi uz katru nākamo kārtu, tomēr pārāk daudz spēka jau bija iztērēts, lai izrādītu nopietnu pretestību Siguldiešu pārim Lencevičai/Romanovai – 16:21 un 8-21.

Šogad Latvijas čempionāts badmintonā junioriem U19 vecuma grupā notika atsevišķi no Latvijas čempionāta jauniešiem. Siguldā piedalījās 24 dalībnieki vienspēļu turnīros un 12 pāri dubultspēļu turnīros. Siguldā ārpus kārtas varēja piedalīties visi 1997. un 1998.gada dzimušie badmintonisti, bet jaunākiem dalībniekiem bija iespēja kvalificēties saskaņā ar Latvijas Badmintona federācijas reitingu. Tādējādi visiem jauniešiem bija iespēja aktīvi piedalīties badmintona turnīros, izcīnīt reitinga punktus, lai varētu piedalīties gadu noslēdzošajās badmintona sacensībās.

Siguldas badmintona treneris Ainārs Gureckis bija sarūpējis pārsteigumu tiem spēlētājiem, kuri līdz ar šo turnīru atvadījās no junioriem – Kristaps Jānis Gulbis, Teodors Kerimovs, Jekaterina Romanova, Amanda Arnicāne, kā arī Klinta Kaserenoka no Rīgas.

Comments are closed.