Startē pirmā ENRI Badmintona dubultspēļu līga

Startē pirmā ENRI Badmintona dubultspēļu līga

Šajā trešdienā tenisa klubā ENRI ar pirmo līgas posmu startē jauna formāta badmintona dubultspēļu turnīrs ENRI Badmintona dubultspēļu līga. Katru trešdienas vakaru un katru otro svētdienu notiks līgas posmi, kuros trīs meistarības grupās var pieteikties jebkurš badmintona spēlētājs.

ENRI_līga_mazs

Galvenā šī turnīra atšķirība būs nepierastā līdz šim spēļu izlikšanas un rezultātu skaitīšanas sistēmā. Visbūtiskākais jauninājums ir tas, ka katrā spēlē tiek pielozēts cits partneris un pretinieku sastāvs. Savukārt rezultātos tiek ņemts vērā tikai komandas katrā setā izcīnīto punktu skaits. Pēc organizatoru teiktā, šāds formāts nodrošinās gan ļoti lielu sportisko intrigu gan katrā spēlē, gan līgas kopvērtējumā, kā arī dos iespēju izspēlēt daudzas spēles, tajā skaitā ar spēcīgākiem partneriem.

Faktiski šeit svarīgākā būs individuālā taktiskā meistarība un spēja pielāgoties partnera un pretinieku spēles stilam un stiprajām pusēm. Spriežot pēc izmēģinājuma posmiem, ir praktiski neiespējami prognozēt vakara uzvarētājus, balstoties tikai uz individuālā spēka vērtējumu. Posmi būs ļoti azartiski un aizraujoši.

Līgas posmi norisināsies līdz Jāņiem, savukārt 29.06. būs lielais Grand Prix, kad visu grupu 6 labākie spēlētāji savā starpā noskaidros līgas čempiona titula ieguvējus.

Pieteikšanās uz katru posmu jāveic elektroniski, sūtot epastu uz info@badmintonaklubs.lv vai caur kluba Facebook lapu facebook.com/badmintonaklubs.lv līdz iepriekšējās dienas plkst. 15:00.

Pirms pieteikšanās noteikti iepazīstieties ar ENRI līgas nolikumu.

Comments are closed.